Київ, вул. Сковороди 2, корпус 1, кімната 327

(044) 425 60 11 philosophy@ukma.edu.ua

Магістерська програма “Філософія”

ВСТУП 2019: МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «ФІЛОСОФІЯ» В НАУКМА

До уваги тих, хто планує вступати на навчання на МП «Філософія» в НаУКМА!

Нагадуємо, що з 13 травня до 3 червня вам потрібно обов’язково зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов!

Незареєстровані особи не матимуть змоги складати цей іспит, а отже реалізувати свої плани щодо продовження освіти цього року!

Зареєструватися на складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов можна в будь-якому закладі вищої освіти, до якого ви плануєте вступати.

Реєстрація відбуватиметься у Приймальних комісіях, зокрема й у Приймальній комісії НаУКМА: м. Київ, вул. Іллінська, 9 (https://vstup.ukma.edu.ua/nashi-kontakty/)

Єдиний вступний іспит з іноземних мов складатиметься 2 липня 2019 р. у пунктах складання, зазначених у запрошеннях Українського центру оцінювання якості освіти й оприлюднених на персональних сторінках зареєстрованих абітурієнтів.

Абітурієнти, які планують вступати на магістерську програму «Філософія» на основі документів про освіту з будь-якої іншої спеціальності («перехресний вступ»), мають обов’язково скласти в НаУКМА додаткове фахове випробування з філософії.

Орієнтовний термін проведення додаткового фахового випробування: 27-31 травня 2019 р. Точну дату і час проведення випробування буде оприлюднено на нашому сайті для вступників ( https://vstup.ukma.edu.ua/).

З програмою та умовами проведення додаткового вступного випробування можна ознайомитися тут: https://vstup.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Filosofiya_dod.pdf

Прийом документів для вступу на магістерську програму «Філософія» в НаУКМА здійснюватиметься з 10 до 23 липня 2019 р. у Приймальній комісії.

Орієнтовний термін складання фахового вступного іспиту для вступників магістерської програми «Філософія» в НаУКМА: 24-25 липня 2019 р. Стежте за розкладом на нашому сайті для вступників ( https://vstup.ukma.edu.ua/).

Програму фахового вступного іспиту з філософії розміщено тут: https://vstup.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Filosofiya.pdf

Переваги навчання на магістерській програмі «Філософія» в НаУКМА:

  • Ексклюзивний перелік нормативних і вибіркових дисциплін;
  • Унікальний професорсько-викладацький склад;
  • Високі академічні стандарти навчання та викладання;
  • Розвиток фахових навичок і творчих здібностей;
  • Співпраця досвідчених фахівців та молодих науковців;
  • Творча атмосфера та креативність мислення;
  • Індивідуальний підхід та заохочення різноманітних фахових зацікавлень;
  • Висока конкурентоспроможність на ринку праці;
  • Можливість подальшої самореалізації у царинах науки, освіти, культури, політики, медіа, зв’язків із громадськістю, реклами тощо.

Стежте за інформацією для вступників НаУКМА: https://vstup.ukma.edu.ua/

Детальніше про випускову кафедру філософії та релігієзнавства НаУКМА: http://philosophy.ukma.edu.ua/